info@melinya.com.tr

+90 256 657 23 33

SEPETİM
  • Henüz listenize ürün eklemediniz
Tanım
BALLAR

MELİNYA HAM KEKİK BALI (420 G)

90,00 ₺

Melinya Kekik Çiçeği Balı Melinya Kekik Çiçeği Balı kekik otu çiçeklerinin özünü toplayan arıların yaptığı kokulu, tadı kekre burukluğunda olan, özellikle şifalı ve enzim içeriği bakımından zengin bir baldır.
Stok : 100 +
Ürün Kodu:PR0004
Kategoriler: BALLAR
 Etiketler: MELİNYA HAM KEKİK BALI (420 G) PR0004
Paylaş:
Melinya Kekik Çiçeği Balı
 
Melinya Kekik Çiçeği Balı, kekik otu çiçeklerinin özünü toplayan arıların yaptığı kokulu, tadı kekre burukluğunda olan, özellikle şifalı ve enzim içeriği bakımından zengin bir baldır. Diğer Melinya balları gibi doğrudan petekten süzülerek, hiçbir ısıl işlem uygulanmadan ambalajlanan doğal bir ham baldır. 
 
Kekik Çiçeği Balı’nın Faydaları :

Kekik Çiçeği Balı; Kekiğin mikrop öldürücü etkisiyle balın iyileştirici gücünün birleştiği mucizevi bir üründür,Soğuk algınlığına iyi gelebildiği gibi göğüs yumuşatıcı, nefes açıcı etkiye sahiptir,Bu özellikleriyle akciğerlerin temizlenmesine katkıda bulunur.Kekik Çiçeği Balı yaraların iyileşmesine de katkıda bulunur. Ayrıca romatizmaya ve mide ağrılarına da iyi gelir.
 
Kekik Çiçeği Balı Nasıl Kullanılır ?

Kahvaltıda ekmeğin üzerine sürerek yiyebileceğiniz Kekik Çiçeği Balı’nı ayrıca sütle ve ılık suyla karıştırarak içebilirsiniz. Her sabah birkaç tatlı kaşığı balı aç karnına bir bardak ılık su ile karıştırarak içmeniz halinde kilo vermeye de yardımcı olduğu gibi mide problemlerine de iyi gelir. Melinya Kekik Balı’nı saklamak için ideal sıcaklık 15-25 °C arasıdır, buzdolabına konursa donup şekerlenebilir. Soğukta kaldığı için donup şekerlenmesi halinde çatal ile ezilerek ya da 40 dereceyi aşmayan suda bekletilerek tekrar sıvılaştırılabilir, bundan dolayı besin değerlerini kaybetmez.

Uyarılar :

Bir yaşından küçük çocukların tüketmesi önerilmez ayrıca Polen ve Arı ürünlerine karşı alerjisi olanlar ve şeker hastalığı olanlara tavsiye edilmez.

Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliğine Uygun Üretilmiş Helal Sertifikalı Üründür. Hiçbir Isıl İşlem Uygulanmamıştır.Postorize ve Filtre Edilmemiş %100 Doğal Ham Baldır.Hiçbir Koruyucu ve Katkı Maddesi İçermez.Bütün Besin Değerleri Korunmuştur.
 
Ürün Adı
MELİNYA HAM KEKİK BALI
Ürün Kategori
Arı ürünleri
Ürün Kod
PR0004
Ürün Barkod
8682843597026
Ağırlık (net)
420 GR
Koli Adedi
12
ürün yorum
MELİNYA HAM KEKİK BALI (420 G) Yorumları
Mükemmel
(0)
%0
Çok iyi
(0)
%0
İyi
(0)
%0
İdare eder
(0)
%0
Kötü
(0)
%0
Ortalama Puan
Henüz puan verilmemiş

HAVALE İLE
KAPIDA ÖDEME İLE
KREDİ KARTI İLE
MELİNYA HAM KEKİK BALI (420 G)